21 stycznia 2017
Jak przewidywać trendy w modzie? Prognoza trendów AW17/18.

Prowadząc działania na rynku mody trzeba nie tylko orientować się w bieżących trendach, ale przede wszystkim znać przyszłe tendencje w modzie. Jak jednak przewidzieć trendy z co najmniej rocznym wyprzedzeniem? Z jakich narzędzi korzystać? Jak przełożyć trendy na produkt czy kolekcję? Czym kierować się wybierając trendy dla konkretnej marki?
Ten warsztat porusza zagadnienia związane z mechanizmami powstawania trendów, wskazuje jakich narzędzi używać i jak orientować się w tendencjach przyszłych sezonów.
Podczas warsztatów zostaną także zaprezentowane trendy na sezon jesień-zima 2017-2018, z uwzględnieniem kolorów, sylwetek i fasonów.


Podczas warsztatu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  1. Trendy na jesień-zima 2017-2018. Kolory, sylwetki, detale.
  2. Cykl powstawania trendów.
  3. Trendy mikro i makro.
  4. Trendy a pozycjonowanie marki.
  5. Światowe biura trendów i trend booki.
  6. Internetowe narzędzia do tropienia trendów.
  7. Zawód trend researchera.


Cena warsztatu:
790 zł brutto
Miejsce: Warszawa, 3one33 ul. Brzozowa 31/33 lok.1
Czas: 10 – 18

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się wypełniając poniższy formularz.


Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon kontaktowy


 AkceptujęRegulamin warsztatów*
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PINK CIGARETTE Monika Kapłan-Gerc zarejestrowaną przy ul. Janiny Porazińskiej 4 lok.37 w Bydgoszczy, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od PINK CIGARETTE Monika Kapłan-Gerc informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że jestem uprawniony/a do wglądu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.*

* wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest niezbędne do dokonania zgłoszenia