22 stycznia 2017
Jak uchwycić w kolekcji DNA marki i styl klienta?

Produkt i marka to naczynia połączone. DNA marki ma swoje mocne odzwierciedlenie w tym, jak wygląda kolekcja. Metodą budującą spójność marki z produktem jest określenie tzw. brand person, czyli założeń estetycznych wynikających z charakteru grupy docelowej. Określenie unikatowego DNA oraz brand person to podstawa budowania rozpoznawalnej, spójnej komunikacyjnie i wizerunkowo marki. 
 Ten warsztat dedykowany jest projektantom, właścicielom marek odzieżowych i osobom kreatywnym pracującym w produkcie i komunikacji, czyli wszystkim tym, którzy chcą zrozumieć klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby. 


Podczas warsztatu zostaną poruszone następujące zagadnienia:
  1. Jak uchwycić DNA marki w kolekcji i stworzyć spójne brand persony?
  2. DNA marki kluczowym kierunkowskazem firmy.
  3. Grupa docelowa: przyjrzyjmy się jej uważnie.
  4. Definicja brand persony.
  5. Odpowiedź na najtrudniejsze pytanie: dla kogo projektuję kolekcję?
  6. Szafa klienta.
  7. Ćwiczenia z budowania brand person.


Cena warsztatu:
790 zł brutto
Miejsce: Warszawa, 3one33 ul. Brzozowa 31/33 lok.1
Czas: 10 – 18

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się wypełniając poniższy formularz.


Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon kontaktowy


 AkceptujęRegulamin warsztatów*
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PINK CIGARETTE Monika Kapłan-Gerc zarejestrowaną przy ul. Janiny Porazińskiej 4 lok.37 w Bydgoszczy, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od PINK CIGARETTE Monika Kapłan-Gerc informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że jestem uprawniony/a do wglądu do moich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.*

* wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest niezbędne do dokonania zgłoszenia